Incentive

 

Wyjazdy Motywacyjne- IncentiveSolution™ - wyjazd incentive. To doskonałe narzędzie, do budowania relacji pomiędzy naszymi Zleceniodawcami oraz ich Gośćmi (Klientami). Służy również jako wydarzenie motywujące w programach wsparcia sprzedaży. Każdy nasz wyjazd zorganizowany jest w oparciu o sprawdzone procedury spisane w KeyCode™.

 

W zakładce Incentive znajdziecie Państwo propozycje wydarzeń motywujących - wyjazdów w podziale na kontynenty. Są to przykłady rzeczywistych wypraw, w których członkowie naszego zespołu brali udział. Nasze wyjazdy zawsze dostosowujemy do celów biznesowych naszego Klienta i wymagań Grupy Docelowej. Dla każdych warunków biznesowych zaproponujemy rozwiązanie uszyte na miarę.

 

Key Solution przygotowuje wyjątkowe wyjazdy motywacyjne, w takie miejsca, gdzie możemy zaproponować unikalne wrażenia, które dostarczamy w taki sposób, aby pozytywne emocje wywołane przeżyciem, kojarzyły się z firmą naszego Zleceniodawcy.

 

Nasze ulubione miejsca, to tam gdzie mieszkają nasi przyjaciele i znajomi, są to między innymi : USA z Hawajami, Brazylia, Argentyna Chile, Tajlandia, Chiny, Dubaj, Australia, Nowa Zelandia, Karaibskie wyspy Sint Maarten i Bahamy oraz większość krajów europejskich.