Afryka

Botswana
Botswana to miejsce absolutnie wyjątkowe! Niemal cały jej obszar to park narodowy, w większości Pustynia Kalahari. Oprócz typowego safari, proponujemy naszym grupom również konne safari.
Etiopia
Etiopia leży w tak zwanym Rogu Afryki. Jest niezwykle ciekawym miejscem z przebogatą historią i kulturą, leży w równej odległości pomiędzy równikiem i Zwrotnikiem Koziorożca.
Kenia
Kenia jest idealnym miejscem by rozpocząć przygodę z Czarnym Lądem. Turystyka jest tu obecna od kilkunastu lat, dzięki czemu stworzone zostały idealne warunki do podróżowania.
Maroko
Tam, gdzie gorący afrykański ląd spotyka się z oceanem, znajdziemy Królestwo Maroka. Brama wjazdowa Afryki - najstarsze w świecie muzułmańskim królestwo, którego bogata historia zaznaczyła się w oszałamiającej architekturze stolic kolejnych dynastii w pus
Mauritius
„Najpierw był Mauritius, a potem powstało niebo, na wzór Mauritiusa”. Mauritius położony na wschód od Madagaskaru to niewielka wysepka należąca do archipelagu Maskarenów. Niegdyś był to raj dla dawnych żeglarzy i piratów, którzy po miesiącach żeglugi po o
Tanzania i Zanzibar
Tanzania jest wyjątkowym miejscem na wyjazd, szczególnie dla tych grup, które już raz zmierzyły się z Czarnym Lądem. Tanzania jest kwintesencją Afryki.
Zimbabwe
Zimbabwe której celem większości podróży są oczywiście słynne Wodospady Wiktorii czyli cud afrykańskiej natury, nieocenione dzieło dzikiej natury.