Republika Południowej Afryki

 

Republika Południowej Afryki to miejsce wręcz wymarzone na wyjazd incentive. Kraj ten ma wszystko to, co niezbędne do zorganizowania wyjątkowego wyjazdu, na wysokim poziomie, z mnóstwem atrakcji. RPA to wspaniałe plaże, idealne miejsca do uprawiania sportów wodnych czy łowienia głębinowego i zwykłego wędkowania. To również idealne miejsce do błogiego wypoczynku czy też eksplorowania niewiarygodnej natury. Liczne rezerwaty dzikiej zwierzyny, ogromne parki narodowe w tym najsłynniejszy Park Krugera oraz obecność Wielkiej Piątki przyciąga wszystkich miłośników safari i tej formy podróżowania i poznawania świata. RPA ma również swoje miejskie oblicze takie jak Johannesburg czy coraz częściej odwiedzany Durban. Kwintesencją i wizytówką tego kraju jest oczywiście Cape Town. To tutaj mieszczą się najbardziej luksusowe hotele, można zasmakować niezwykłej, miejscowej kuchni i spróbować najlepszego lokalnego wina.

 

Realizując projekty w RPA, można odczuć, że jest to miejsce wyjątkowe, a wyobrażenia uczestników przechodzą ich najśmielsze oczekiwania. Myśląc o idealnym miejscu do stworzenia niepowtarzalnej atmosfery i stworzeniu unikalnego programu incentive, RPA z pewnością jest w czołówce idealnych miejsc.

 

 

Wyjazd do RPA sprawdzi się idealnie zarówno dla małych jak i dużych grup. Niezwykłym komfortem dla podróżujących jest brak zmiany czasu, gdyż RPA leży w tej samej strefie czasowej co Polska. Na wyjazd w ten zakątek świata proponujemy przeznaczyć minimum 6 dni.