Tanzania i Zanzibar

 

Tanzania jest wyjątkowym miejscem na wyjazd, szczególnie dla tych grup, które już raz zmierzyły się z Czarnym Lądem. Tanzania jest kwintesencją Afryki. Tworzy swoistą całość, a jej ukształtowanie jak i bogactwo naturalne stwarza ogromne możliwości do organizacji wyjątkowych wypraw i wyjazdów incentive. Wspaniałe, przeważnie dzikie tereny dają możliwość obcowania z afrykańską przyrodą w sposób niezwykły. Atrakcje o wysokim poziomie adrenaliny oraz wyjątkowe kolacje i koktajle nad naturalną Arką Noego,  jak również dach Afryki czyli góra Kilimandżaro i wielkie równiny Serengeti słynące z największej populacji dzikich ssaków to unikaty, których Tanzania ma wiele. Nic więc dziwnego, że kraj ten przez wielu nazywany jest perłą Afryki.

 

Pobyt w Tanzanii idealnie łączy się z luksusowym wypoczynkiem na jednej z rajskich wysp, gdzie oczywiście prym wiedzie Zanzibar z cudownymi plażami i ciepłą szmaragdowo-zieloną wodą. Wyprawa do Tanzanii i na wyspę Zanzibar z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających poszukiwaczy wrażeń czy błogiego wypoczynku, oczywiście z zachowaniem odpowiedniego standardu na miarę idealnego wyjazdu incentive.     

 

Wyjazd do Tanzanii i na wyspę Zanzibar idealnie sprawdza się zarówno przy małych jak i średnich grupach. Wielkość grupy determinuje atrakcyjność wyjazdu i dostęp do unikalnych miejsc szczególnie w odniesieniu do Tanzanii. Idealne miesiące na podróż do parków narodowych to czerwiec – październik, na zdobycie Kilimandżaro natomiast najlepiej wybrać się w styczniu, lutym bądź wrześniu. Na wyjazd w ten region, szczególnie przy połączeniu go z wyspą Zanzibar proponujemy przeznaczyć minimum 7-9 dni.