Kolumbia

 

Kolumbia to kraj, po którym nie wiadomo czego do końca się spodziewać. Kraj, który budzi pewne obawy i lekką nutę niepewności. Jednak będąc już na miejscu szybko zaskakuje i urzeka. Kolumbia kojarzona z hasłem Colombia, el riesgo es que te quieras quedar, czyli: Kolumbia, ryzyko jest takie, że będziesz chciał tu zostać jest jak najbardziej prawdziwe.

 

To przepiękny, fascynujący, radosny, pełen energii i pasji kraj. Kto raz pojechał do Kolumbii, pragnie do niej wrócić. Magia kolorów, tropikalne słońce, wspaniała muzyka i taniec, romantyczna Cartagena czyli perła Kolumbii, intrygujące Muzeum Złota i dzielnica kolonialna w Bogocie, egzotyczne owoce i najlepsza kawa na świecie… To jest właśnie urok niepowtarzalnej, pełnej niespodzianek Kolumbii – kraju, który sprawia, że na naszych twarzach gości jedynie uśmiech.

 

Kolumbia to idealny kierunek na długie dwutygodniowe wyprawy dla mniejszych grup. Jest również idealna dla wyjazdów typu incentive. Niewątpliwie to fascynujące miejsce, mające swój własny, typowy klimat, kraj różnorodny który ma wiele do zaoferowania.

 

Wyjazd do Kolumbii jest idealny dla mniejszych grup wyprawowych oraz grup incentive zarówno małych, średnich jak i dużych. W zależności od charakteru grupy proponujemy różne miejsca w Kolumbii i odmienne programy. Idealnymi miesiącami na wyjazd do Kolumbii jest czas od listopada do kwietnia. Na wyjazd do Kolumbii proponujemy przeznaczyć minimum 6-7 dni.