Brazylia

 

Federacja Republiki Brazylii jest największym i najludniejszym państwem Ameryki Południowej, a na świecie zajmuje 5 miejsce w obu tych statystykach.

 

Niewiele jest państw na świecie, które przyjezdnym mogą zaoferować tak wiele wrażeń jak właśnie Brazylia. Gorący klimat oraz wody oceanu, przyjaźnie nastawieni, uśmiechnięci ludzie, barwne tańce i muzyka, pokazy capoeiry, smakowita kuchnia – to cała kwintesencja kraju. Rio de Janeiro uchodzi za najpiękniej położone miasto na świecie, wodospady Iguacu za najpotężniejsze i najbardziej malownicze, plaża Copacabana za najsłynniejszą, dżungla Amazonii za najbardziej dziewiczą, karnawał za najbarwniejszy, kawa za najsmaczniejszą... Dzięki tym wszystkim aspektom, pobyt w Brazylii nigdy nie stanie się nudny!

 

Idealny program incentive powinien obejmować pobyt w Rio de Janeiro czyli cudownym mieście -  „cidade maravilhosa”. To miejsce, które tętni życiem przez cały rok. Tu można spodziewać się fantastycznej pogody, słynnych na całym świecie plaż oraz beach barów pełnych surferów. Rio de Janeiro to również kultowy stadion Maracana, wspaniałe widoki z góry zwanej Głową Cukru, pomnik Chrystusa Zbawiciela – jedna z wizytówek miasta oraz kultowa dzielnica Lapa z licznymi barami oraz zabytkowymi tramwajami.

 

Oprócz wizyty w Rio de Janeiro warto odwiedzić lasy tropikalne w Amazonii – czyli „zielone płuca świata” z unikalnie bujną florą i fauną oraz imponujące wodospady Iguacu – jeden z 7 cudów natury, miejsce, obok którego nie da się przejść obojętnie. Wrażenia z tych miejsc pozostają niesamowite, a słowa i zdjęcia nie oddają całkowicie ich uroku.

 

Brazylia to idealny kierunek na wyjazd incentive zarówno dla małych, średnich jak i dużych grup. Na realizację ciekawego programu należy przeznaczyć minimum 7 dni, a wyjazd zaplanować najlepiej w miesiącach: wrzesień – maj.