Australia

Jeżeli szukasz wyjazdu pełnego relaksu w połączeniu z niezwykłymi przeżyciami na najwyższym poziomie to Australia jest miejscem dla Ciebie! Naszych Gości czekają absolutnie unikalne emocje – nurkowanie na największej rafie koralowej świata, spotkanie z niezwykle ciekawą etnicznie kulturą Aborygenów, kontakt z nieskażoną australijską przyrodą. Podczas wyjazdu Goście odwiedzają Cairns gdzie mają możliwość podziwiania największej na świecie Wielkiej Rafy Koralowej – jednego z cudów natury wpisanych na listę UNESCO, udają się do Alice Springs, skąd wyruszają się w samo serce australijskiego buszu, tu gdzie znajduje się słynna formacja skalna Uluru (znana także pod nazwą Ayers Rock oraz The Rock) – będąca najprawdopodobniej największym monolitem świata. Stałym punktem naszych wypraw do krainy kangurów jest Opera w Sydney, wizyta w największym w Australii Oceanarium oraz jedna z najpiękniejszych plaż świata – Bond Beach.

 

W trakcie całej wyprawy Uczestnicy zdobywają unikalne sprawności: rzucanie bumerangiem, aborygeńską włócznią, gra na didgeridoo, tropienie zwierzyny w buszu, podstawy przetrwania w dżungli, umiejętność obchodzenia się z kangurami, wielbłądami, krokodylami, oraz innymi stworzeniami.  

 

Wyjazd polecany dla zaawansowanych podróżników, grup średniej wielkości mogącej oderwać się od obowiązków służbowych na ok. 10 dni.