Tajlandia

 

 

Unikalność i urokliwość tego miejsca stanowi wartość samą w sobie. Królestwo Syjamu wita swoich Gości uśmiechem i zaprasza do przeżycia niesamowitej przygody. Rajskie, niebiańskie plaże z białym piaskiem, bogata kultura i wspaniałe zabytki, smaki orientu i niezwykła gościnność jego mieszkańców, pozwala zatracić się i zapomnieć o trudach dnia codziennego. Tajlandia to świetny kierunek na wyjazdy firmowe, miejsce od którego można rozpocząć zwiedzanie Azji, a jednocześnie miejsce, do którego zawsze warto wracać.


Programy wyjazdów incentive do Tajlandii można oprzeć o takie atrakcje jak: zwiedzanie Bangkoku i okolic: zabytkowe świątynie, kolorowe targi, bogate życie nocne, luksusowe hotele oraz wyśmienita kuchnia; wizytę w na północy kraju w regionie Chiang Mai i Chiang Rai: spotkanie z rdzennymi plemionami, górskie trekkingi, wspaniały folklor; pobyt na jednej z licznych wysp tajskich: piaszczyste piękne plaże, krystalicznie czysta woda, niezapomniane rejsy i inne atrakcje wodne.


Dzięki licznym połączeniom lotniczym oraz świetnej infrastrukturze w Tajlandii, podróż incentive do tego kraju sprawdzi się zarówno dla małych, średnich jak i bardzo dużych grup. Gwarantujemy, że w każdym przypadku będzie to niezapomniana podróż, którą Goście będą wspominali przez długi czas.