Chiny

 

Chiny to fascynujący i niezwykły kraj, kolebka cywilizacyjna, ojczyzna przełomowych odkryć w wielu dziedzinach nauki i wynalazków, które zmieniły cały świat i służą nam po dziś dzień. Liczne pałace i magiczne świątynie, których wiek ocenia się na 4000 lat. Kraj niezwykle pięknych krajobrazów, nieskończenie długich rzek, najwyższych gór, największego zaludnienia oraz miejsce, gdzie spotykają się wszystkie strefy klimatyczne. Zapraszamy na wyjazd utrzymany w konwencji odkrywania historii i legend Chin.

 

Przeniesiemy naszych Gości do świata mnichów z owianego legendą klasztoru Shaolin, poznają wielowiekową historię oraz filozofię, nauczą się podstaw medytacji Zen oraz sztuki walki KungFu. Nie zabraknie również atrakcji, z którymi będąc w Chinach koniecznie trzeba się zapoznać: Wielki Mur, Zakazane miasto, Armia Terakotowa, kosmopolityczny Szanghaj - Paryż Orientu, a także niezwykła lekcja Tai-Chi o poranku czy też pokaz kung fu w szkole w Xian. Wyjazd do Chin to magnetyzująca mieszkanka nieznanych smaków, zapachów i kolorów - wyjątkowe doznania czekają na odkrycie !

 

Wyjazd odpowiedni dla małych jak i większych grup. Najlepiej realizować go w sezonie wiosna – lato, kiedy Uczestnicy mogą cieszyć się przyjemną pogodą w większości miejsc w Chinach.