Izrael

 

Izrael, mimo swojej niewielkiej powierzchni jest krajem niezwykle bogatym we wszelkiego rodzaju atrakcje turystyczne oraz liczne zabytki, a także ciekawą kulturę oraz wyjątkową kuchnię. Tutaj, każdy znajdzie coś dla siebie bez względu na cel wyjazdu.

 

Izrael – Ziemia Obiecana – to kolebka najpotężniejszych religii świata oraz tygiel kulturowy, w którego skład wchodzą żydzi niereligijni oraz ultraortodoksyjni, arabowie, beduini, czerkesi i duża ilość emigrantów z całego świata.  

 

Mieszanka kulturowa w połączeniu z zachwycającą przyrodą tego kraju, imponującą historię oraz ogrom zabytków i atrakcji turystycznych sprawia, że Izrael to świetne miejsce na organizację wyjazdu typu incentive. Niezapomnianym przeżyciem będzie wizyta w Jerozolimie oraz miejscach związanych z historiami biblijnymi. Ogromne wrażenie zrobią piękne miasta nad Morzem Śródziemnym: biała Cezarea czy Hajfa z pięknymi ogrodami. Nocleg w namiotach na pustyni czy kąpiele w Morzu Martwym z jego 26% zasoleniem to atrakcje, których nie można przereklamować. W Izraelu nikt nie będzie się nudził, wręcz przeciwnie, będzie to podróż do zupełnie innego, energetyzującego i pasjonującego świata.

 

Wyjazd do Izraela najlepiej zaplanować na okres od marca do maja oraz od września do listopada, kiedy panują najlepsze warunki klimatyczne i przyjazne temperatury. Ciekawy program incentive w tym kraju można przygotować dla grup o każdej liczebności.