Hiszpania

 

Hiszpania to miejsce, którego nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Playa, sangria, corrida, paella, flamenco, tapas, sjesta – któż nie zna znaczenia tych, nie do końca już obco brzmiących słów. To co czyni Hiszpanię wyjątkową, to gigantyczne spektrum atrakcji, zwłaszcza, że historia tego kraju jest tak samo fascynująca jak jej zabytki. Do tego kuchnia tego regionu świata przyprawia o szybsze bicie serca, krajobrazy wywołują niezapomniane wrażenia, a styl życia i obyczaje oraz beztroska i brak pośpiechu mieszkańców sprawiają, że nikt nie ma wątpliwości, że jedna wizyta w Hiszpanii to za mało. Ten kto raz tam pojedzie, będzie wracał.

 

Pomysłów na łączenie hiszpańskich destynacji w jeden perfekcyjny program wyjazdu incentive, jest mnóstwo. Tu naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Mnogość tej różnorodności nie kończy się na Andaluzji, Katalonii, Kastylii i kraju Basków, ale idzie dalej  w stronę bezkresnych wód – Wyspy Kanaryjskie na Oceanie Atlantyckim i Baleary na Morzu Śródziemnym.

 

Przepis jest prosty: jeśli połączymy szczyptę relaksu na słonecznej plaży, trochę sportowych emocji w duchu hiszpańskiego temperamentu z odrobiną historii w jednym z pra starych miast i okrasimy to wszystko nutką dekadencji przy wspaniałym lokalnym winie … sukces mamy murowany!

 

 

 

Wyprawa idealna dla wszystkich rodzajów grup o każdej liczebności. Długość wyjazdu może być dowolnie dostosowana do potrzeb.