Co nas wyróżnia

 

Jesteśmy firmą, która rozumie zasady współczesnego biznesu i zdaje sobie sprawę jak wielkim zaufaniem obdarzają nas nasi Klienci powierzając nam swoich Kontrahentów i Pracowników. Dlatego też nasze projekty i wyjazdy zawsze są dopracowane do najdrobniejszego szczegółu, a do zadowolenia naszych gości przykładamy najwyższą wagę.

 

W naszej pracy równorzędne znaczenie, co zadowolenie uczestników, ma cel, jaki nasz Klient chce osiągnąć w związku z programem. Wyszukane atrakcje, luksusowe otoczenie, spotkania z ciekawymi ludźmi, powodujące tzw. efekt WOW są tylko jednym z lepszych czynników sprzyjających osiągnięciu celu. Czy ma to być wzrost sprzedaży, czy zbudowanie dobrych relacji pomiędzy pracownikami lub klientami, my mamy odpowiednią wiedzę oraz narzędzia i działamy tak, aby ten cel wspólnie z Państwem osiągnąć.

 

Nasza usługa jest kompleksowa, nie ograniczamy się tylko do zorganizowania super wyjazdu czy eventu. Już na kilka miesięcy przed wyjazdem prowadzimy komunikację (np. mailing) do potencjalnych uczestników, motywując ich do wytężonej pracy. Jednym z lepszych narzędzi, którym się posługujemy w tym celu, jest specjalnie tworzony dla potrzeb programu, serwis www, gdzie uczestnicy porównują wyniki swojej pracy z wynikami swoich kolegów/konkurentów. Najczęściej taki serwis jest zintegrowany z systemem sprzedaży naszego klienta i dzięki temu uczestnicy mogą śledzić swoje postępy w czasie rzeczywistym. Odpowiednia atmosfera programu i duch rywalizacji, sprzyja lepszej współpracy i skutkuje osiągnięciem zakładanego celu.

 

Na zakończenie programu wręczamy uczestnikom pamiątkę: gadżet, zdjęcia, czy film. Film jest o tyle ciekawą pamiątką, że można go pokazać wszystkim tym, którzy nie wzięli udziału w programie i wykorzystać go, aby wzięli udział i wydajniej pracowali przy następnym projekcie.