Klienci o nas

 

„Z całym przekonaniem polecamy firmę KeySolution jako rzetelnego partnera przy organizacji wyjazdów incentive, wykazującego się profesjonalizmem, dbałością o szczegóły na każdym etapie projektu i pełnym zaangażowaniem.”

 

Dyrektor Handlowy firmy z branży budowlanej – wyjazd incentive do Tajlandii

 

 

„Bardzo wysoko oceniamy Państwa otwarte podejście do wymagań i oczekiwań Klienta oraz stałą gotowość do współpracy. Bardzo pozytywnie postrzegamy również udzielanie szczegółowych informacji, szybką reakcję oraz chęć pomocy z Państwa strony. Praca z KeySolution to wielka przyjemność.”

 

Kierownik Grupy Produktów w firmie z branży medycznej – seria konferencji w różnych krajach Europy

 

 

„Potwierdzam niniejszym wysokie kwalifikacje firmy KeySolution Sp. Z o.o., w zakresie organizacji oraz realizacji imprez typu incentive dla naszej firmy. Wyjazd na Filipiny zorganizowany dla naszych kontrahentów spełnił nasze oczekiwania, a uczestnicy pamiętają go do dziś. Był to wyjazd na naprawdę wysokim poziomie.”

 

Marketing Manager IT firmy z branży elektronicznej – wyjazd incentive na Filipiny

 

 

„Zadania jakie postawiliśmy firmie KeySolution zostały rzetelnie wykonane. Na wszelkie nieoczekiwane zadania reagowali szybko i elastycznie.”

 

Szef Marketingu firmy z branży motoryzacyjnej – event z prezentacją nowego modelu samochodu w Polsce

 

 

„Zarówno współpraca przed wyjazdem jak i w trakcie jego trwania jak najbardziej spełniła nasze oczekiwania, dlatego z całą pewnością i odpowiedzialnością polecamy KeySolution jako organizatora wyjazdów incentive.”

 

Prezes Zarządu firmy z branży spożywczej – wyjazd VIP do Kolumbii oraz na Wyspy Galapagos

 

 

„With this letter, we would like to express our sincere appreciation for your excellent services rendered to our group. The trip has ended with a great satisfaction of our guests and we believe that you contributed a lot to achieve this. We highly appreciate all your efforts and we thank you very much for everything. We look forward to our cooperation again in the near future.”

 

General Manager tureckiej firmy z branży lotniczej – podróż VIP w Polsce

 

 

„Chcielibyśmy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę i zaangażowanie oraz wyrazić nasze zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez KeySolution. Przez 4 lata współtworzenia programu motywacyjnego udało się osiągnąć cel jakim jest wzrost lojalności naszych klientów.”

 

Prezes Zarządu firmy z branży rolniczej – program wsparcia sprzedaży oraz seria wyjazdów incentive do takich krajów jak: W-py Zielonego Przylądka, Indonezja, Tajlandia, ZEA

 

 

„Potrzeby naszych Gości były realizowane niezwłocznie, a miła i cierpliwa obsługa z firmy KeySolution, wróży kolejne sukcesy prowadzonych wspólnie przedsięwzięć.”

 

Klient z branży usługowej – konferencja sprzedażowa w Chorwacji

 

 

„Przygotowany dla nas program był ciekawy i w pełni dostosowany do naszych potrzeb. Atrakcje proponowane przez KeySolution są naprawdę wyjątkowe i unikalne.”

 

Dyrektor Handlowy firmy z branży paliwowej – wyjazd incentive do Finlandii