Nasza misja

 

KeySolution dostarcza swoim Klientom sprawdzonych rozwiązań, prowadzących do:

  • wzrostu sprzedaży,
  • poprawy relacji i lojalności z Partnerami biznesowymi oraz Pracownikami.

 

Jesteśmy zwolennikami Konfucjańskiej idei prowadzenia biznesu, gdzie uczciwość i lojalność są kluczem do sukcesu, innymi słowy:

 

PRAWOŚĆ PRZED ZYSKIEM !

 

KeySolution stworzyło i działa w oparciu o koncepcję Total Incentive Management, tj. kompleksowego podejścia do zarządzania relacjami z Klientem oraz wsparcia sprzedaży. Jest to zbiór technik i narzędzi pozwalających na stworzenie spójnych, długofalowych działań efektywnie wspierających sprzedaż i budujących trwałe relacje z siecią dystrybucyjną.

 

Total Incentive Management pozwala precyzyjnie określić co motywuje Grupę Docelową, a następnie zastosować takie działania, które prowadzą do osiągnięcia celów biznesowych.

 

Opieramy się na sprawdzonych procedurach spisanych w KeyCode™, który jest dla nas jak 10 przykazań. Jest to także najważniejsze narzędzie, którym KeySolution posługuje się we wszystkich swoich działaniach. Dzięki niemu mamy pewność, że organizowane wydarzenie motywujące będzie skuteczne. KeyCode™ zawiera kilkaset zasad i zachowań stosowanych: przed, w trakcie i po wydarzeniu motywującym.