Zespół


Zespół Key Solution tworzą doświadczeni profesjonaliści i młodzi pasjonaci, których połączyło zamiłowanie do podróżowania i chęć odkrywania świata. Spinamy w udaną całość: solidną wiedzę akademicką, doświadczenie w biznesie z przyjemnością podróżowania.

Krzysztof Czupryna

 

Z wykształcenia psycholog, absolwent UW. Pracował 17 lat w promocji, marketingu bezpośrednim i reklamie na kierowniczych stanowiskach. Pięć lat pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego i CEO w grupie reklamowej Ogilvy & Mather w Polsce. Autor książki „Skuteczny Marketing Bezpośredni”. Tworzył pierwsze w Polsce programy lojalnościowe. Spędził wiele miesięcy podróżując dookoła świata i poznając najróżniejsze programy oraz wyjazdy motywacyjne. Mieszka na stałe na wyspie Phuket w Tajlandii. Pasjonuje się grą w golfa. Ulubione miejsce: Phuket i współczesne tereny strożytnego Babilonu.

Maciej Miszczak


Ekonomista, absolwent Szkoły Głównej Handlowej i Francuskiego Instytutu Zarządzania. Autor teorii -Total Incentive Management. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami ludzkimi. Wieloletni Dyrektor Sprzedaży w branży FMCG, Przez 4 lata pełnił funkcję Członka Zarządu w InDreams. Opracował i prowadził liczne programy wsparcia sprzedaży i lojalnościowe. Instruktor golfa, narciarz, windsurfer, pasjonat lotnictwa i sportów motorowych. Przejechał Europę wzdłuż i wszerz. Zwiedził obie Ameryki, Australię, Azje i Afrykę. Ulubione miejsce: Queenstown w Nowej Zelandii ... oraz kanapa przed telewizorem - dawno go tam nie było.

Kinga Zalewska


Najbardziej kreatywny umysł wnaszej grupie. Magister psychologii, zafascynowana teorią motywacji i budowaniem lojalności emocjonalnej w biznesie. Opracowuje programy integracyjne i szkolenia dla zespołów. Zwiedziła całą Europę i Karaiby. Ulubione miejsce Maho Beach na Sint Maarten.

Robert Rasiński


Założyciel i główny architekt Platformy Mediowej SMG w tym serwisów społecznościowych. Twórca wielu narzędzi w technologii Web 2.0, które Key Solution wykorzystuje w swoich programach wsparcia sprzedaży. Wolontariusz i propagator sportu amatorskiego. Gra w koszykówkę i nurkuje. Ulubione miejsce – Bahamy - The New Prividence.

Aleksandra Zawistowska


Dyrektor Zarządzający Key Solution. Absolwentka Wyższej Szkoły Handlu i Prawa, specjalizacja Handel Zagraniczny i E-biznes. Posiada ponad 8 letnie doświadczenie we wdrażaniu i obsłudze programów wsparcia sprzedaży oraz organizacji wyjazdów incentive, jak również wyjazdów indywidualnych w liczna zakątki świata. Jej pasją są podróże i odkrywanie nowych zakątków, co pozwala jej w tworzeniu unikalnych programów wyjazdów. Odwiedziła ponad 50 państw na 5 kontynentach, nadal jednak na liście niezrealizowanych wypraw jest wiele miejsc, które chciałaby odwiedzić. Drugą jej pasją, po podróżowaniu, jest sport. Od wielu lat gra w tenisa, trenuje również squasha i od niedawna bieganie. Uwielbia podróżować, natomiast miejscem do którego zawsze chętnie wraca są Mazury i Kraina Wielkich Jezior.

Tomasz Broniak


Ukończył turystykę w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Warszawie. Posiada 12 letnie doświadczenie w organizacji wyjazdów na całym świecie, zarówno dla dużych grup jak i dla klientów indywidualnych .W firmie KeySolution zorganizował wiele udanych wyjazdów Incentive od USA przez Azję po Nową Zelandię. Kocha podróże - bardzo dalekie jak i całkiem bliskie. Pasjonat turystyki górskiej, rowerowej a w planach- przyszły żeglarz. Ulubionym miejscem w Polsce są Tatry i Jura Krakowsko-Częstochowska, z miast w Europie najlepiej czuje sie w Barcelonie, a jako wielbiciel klimatu tropikalnego najchętniej wraca do Tajlandii. Jego ostatnim odkryciem i nową miłością podróżniczą jest Islandia. Ulubione powiedzenie „Aby przebyć tysiąc mil, trzeba zrobić pierwszy krok” (Bruce Lee)

Maria Mrowińska

Absolwentka Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego od najmłodszych lat jest zafascynowana podróżami po świecie, które dostarczają jej nowych wrażeń oraz inspiracji. W trakcie kilkuletniego pobytu w Brazylii zaangażowana była w projekty promujące kulturę i sztukę polską w Ameryce Południowej. W Finlandii natomiast miała możliwość nauczania dzieci języka portugalskiego.

Z branżą incentive związana jest od ponad 6 lat. W tym czasie z sukcesami zrealizowała najbardziej skomplikowane logistycznie i wymagające projekty w najdalszych zakątkach świata. Z uczestnikami wypraw fotograficznych przemierzyła tysiące kilometrów na kontynencie afrykańskim w formule „off-road 4x4”. Wynajęcie wyspy na Seszelach na wyłączność dla swoich Klientów czy też zrealizowanie na Kubie konferencji dla 150 osób to nie jest dla niej żaden problem! Bliskie jej sercu są wyjazdy z przyjaciółmi - miejsce nie ma znaczenia - oraz aktywny wypoczynek. Uwielbia jazdę na rowerze, snowboard, jazdę konną. Jej hobby to sztuka współczesna – fotografia i malarstwo. W życiu kieruje się hasłem „Life is a journey so live it well”.

Mathieu Czupryna


Nasz najmłodszy współpracownik - Mathieu to Francuz polskiego pochodzenia, który od dzieciństwa zwiedzał cały świat. Kilkanaście miesięcy spedził w Tajlandii, poznał dobrze zachodnie wybrzeże USA, kilkakrotnie odwiedził kraje Maghrebu, a Francję zna jak własną kieszeń. Zna biegle 3 języki. Jego główym hobhy oprócz turystyki jest piłka nożna. Jest trenerem drugiej klasy kategorii dla młodziezy oraz sam gra od 15 lat w jednym z francuskich klubów amatorskich.